Вибір кия для більярду | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Вибір кия для більярду

Вибір кия для більярду

Вибір більярдного кия є дуже відповідальною і досить непростим завданням для гравця будь-якого рівня. Для того, щоб купити більярдний кий, який буде зручний і прослужить вам багато років, потрібно звернути увагу на велику кількість деталей.

В першу чергу, слід врахувати, що довжина більярдного кия різниться в залежності від виду гри . Так, наприклад, довжина більярдного кия для російської піраміди складає 155-162 см, для пулу - 145-150. Перед тим, як купити більярдний кий, підберіть зручну модель враховуючи довжину ваших рук, ширину плечей і зростання.

Визначившись з довжиною кия, необхідно перевірити його прямоту, як варіант покладіть його на більярдний стіл і прокотите, але найкраще довіриться своєму оці ..

Потім, покладіть кий на вказівний палець так, щоб він знаходився в стані рівноваги - таким чином, ви знайшли точку балансу. У якісно виготовленого більярдного кия точка балансу повинна знаходитися в 41-47 см від п'яти кия.

Найціннішим вважається кий для більярду , виготовлений з щільної і пружною екзотичної деревини - Ебен (чорне дерево), палісандр, венге і т.д. Для пулу зазвичай використовується кий виконаний з клена, для російської піраміди - з граба. Для виготовлення більш економічних примірників використовується рамін. Професіонали таким києм не грають, але для початківця гравця такий варіант може виявитися цілком прийнятним.

Зверніть увагу і на діаметр і тип наклейки-наконечника. Багато гравців в більярд переді вибирають жорсткі наклейки, але новачкові використовувати такий кий може бути некомфортно. Тому вибір наклейки може змінюватися від звички гравця.

Властивості і ціна кия для більярду в великій мірі залежать від кількості і матеріалу т.зв. запилів. Їх кількість і вид може значно різниться.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART