Як вибрати світильник для більярду | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Як вибрати світильник для більярду

світильник для більярду

При виборі світильника для більярду , який буде розташований над столом для більярда, принцип «чим яскравіше - тим краще» не працює, оскільки далеко не все залежить від потужності ламп і навіть від їх кількості. Пропонуємо вам познайомитися з деякими правилами, які допоможуть правильно підібрати світильник для більярду. Зверніть увагу, що незалежно від того, яке місце займає в нашому списку кожне з правил, всі вони в рівній мірі впливають на правильність вибору.

1. Світильники: тип і кількість

Залежно від розміру вашого столу (в футах), рекомендовані світильники з різною кількістю плафонів, а саме:

  • Стіл 8 футів - З плафона;
  • Стіл 9 футів - З-4 плафона;
  • Стіл 10 футів - 4-5 плафонів;
  • Столи 11 і 12 футів - 6 плафонів (в разі, коли в світильнику встановлені лампи достатньої потужності, а відстань між плафонами витримано точно, то можна обійтися і 5-ю плафонами).

До освітленості столу для більярда висуваються наступні вимоги:

  • Куля, що стоїть на столі не повинен відкидати тінь;
  • Освітленість більярдного столу повинна бути гарною, але при цьому розсіяною і м'якою;
  • Світло не повинен впливати на візуальну оцінку позиції на столі і різати очі гравцям.

Для самої гри не має ніякого значення, які саме більярдні лампи встановлені в світильнику, однак (в цілях економії) доцільніше брати лампи енергозберігаючі (світлодіодні або люмінесцентні). Колірний спектр таких ламп досить широкий, проте вдалим рішенням буде вибір ламп з теплим жовтуватим світлом або денного освітлення (особливо, якщо все приміщення більярдної оформлено в чорно-білій гамі).

У нашому магазині ви можете уточнити всі моменти і вибрати світильник, який буде чітко відповідати не тільки розміром вашого столу, але і загальному дизайну приміщення.

2. Дизайн світильника

Купуючи лампу для більярду , слід оцінювати загальне кольорове рішення приміщення більярдної, щоб кольори плафонів були додатковими елементами дизайну. При цьому можна підібрати, як готову групу світильників під конкретний розмір столу, або купити світильники для більярду поодинокі, а потім над столом розмістити потрібну їх кількість на правильному відстані один від одного.

Додатково можна підібрати різноманітні прикраси для світильників, які зроблять вироби ще більш стильними.

3. Світильники для більярду: безпека і якість

Як правило, джерело світла розміщується над поверхнею більярдного столу на висоті від 0,8 м до 1,0 м. При цьому нерідкі випадки, коли гравці в процесі гри чіпляють світильники киями. Виходячи з цього, слід вибирати вироби з міцними плафонами і захисними сіточками для ламп. Оптимальними для плафонів є такі матеріали, як сталь, латунь або мідь. Досить цікаво виглядають тканинні плафони, декоровані бахромою.

Від ідеї вибору керамічних або скляних плафонів краще відмовитися, оскільки такі світильники не довговічні. На окрему увагу заслуговують кріплення для світильників. Краще віддавати перевагу міцним елементів (метизами і тросах). Харчування підводиться до світильника для більярду через кабель, який повинен знаходитися всередині підвісний штанги, а підключатися клемами.

На завершення хотілося б відзначити, що від грамотно підібраного світильника для більярду залежить не тільки загальний дизайн приміщення, але і рівень комфорту під час гри.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART