Як вибрати більярдний стіл | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Як вибрати більярдний стіл

Как выбрать бильярдный стол

У такій, на перший погляд, простій справі, як купівля більярдного столу існує безліч нюансів, не враховуючи які, неінформований покупець ризикує перенести величезну кількість незручностей.

Перш ніж приступити до вибору столу, треба вирішити якому виду більярда ви віддаєте перевагу снукер, пул або російська піраміда, адже кожному виду гри відповідає певний розмір ігрового поля - від 7 до 12 футів. Також слід пам'ятати, що відстань від більярдного столу до будь-яких інших об'єктів у вашому приміщенні не має бути менше довжини кия + 10 см

Визначившись з розміром столу, необхідно окремо розглянути кожен елемент його конструкції : каркас, ігрове поле, сукно і лузи.

Каркас, як деталь несе найбільше навантаження, має бути виконаний тільки з міцних видів деревини (дуб, вільха, махагон та ін.) або МДФ. На бортах має бути якісна гума, добре амортизуючою удари куль, відповідного профілю (залежно від типу гри профіль бортової гуми відрізняється).

Ігрове поле, в самому кращому випадку, має бути зробленим з природного сланцю - ардезия (саме на більярдних столах з ігровим полем з ардезии проводять турніри). Полі з такого матеріалу - найзручніше і довговічніше. Якщо ж воно виконане з якого-небудь іншого матеріалу - переконаєтеся, що воно не має нерівностей.

До вибору сукна, що покриває більярдний стіл, слід підійти особливо відповідально. Воно має бути міцним, еластичним і абсолютно гладким, що забезпечить його довговічність і адекватність руху кулі. Якісне сукно не скачується і служить трохи довше.

Створ луз повинен відповідати вимогам і стандартам тієї гри, для якої він виготовлений будь то російська піраміда, американський пул або англійський снукер. Скоби лузи також мають бути захищені амортизуючими матеріалами.

Дотримуючись цих простих правил вибору, ваш більярдний стіл без проблем прослужить вам багато років і подарує вам найціннішу властивість бильярда - задоволення від гри.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART