Догляд за більярдним столом | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Догляд за більярдним столом

 

Більярдний стіл є найважливішим «учасником» популярної гри, тому слід подбати про його цілості й схоронності, тим більше що коштує такий стіл дуже дорого і його не так просто замінити в будь-який момент.

Обов'язково потрібно пам'ятати про те, що більярдний стіл слід встановлювати на рівну поверхню, щоб уникнути перекосу, який унеможливлює гру в більярд.

У приміщенні, де розміщений стіл, неодмінною умовою є підтримання відповідного рівня вологості і температури. В іншому випадку, якщо стіл, наприклад, встановлений біля опалювальних приладів, дерев'яні його частини можуть потріскатися. Рівень вологості безпосередньо впливає на стан суконного полотна, яким обтягнутий стіл. Велика вологість може привести до утворення на поверхні полотна плям цвілі. Негативно впливати на сукно для більярду можуть і прямі сонячні промені. В цьому випадку сукно вигорає і тріскається.

Щоб уникнути потрапляння на стіл пилу в той період, коли ніхто не грає в більярд, стіл бажано накривати захисним покривалом. Для прибирання столу потрібно використовувати тільки м'яку ганчірку або щітку, а дерев'яні частини обробляти поліролью.

Ні в якому разі не слід використовувати більярдний стіл не за призначенням, не можна ставати на нього ногами. Вкрай небажано ставити на бортик столу келихи, чашки і стакани з напоями, адже утворилося в разі розливання напою на стіл пляма вивести дуже важко. Якщо ж така неприємність сталася, крім того, пляма вже засохло, очищення столу слід довірити професіоналам, інакше сукно доведеться замінювати. Якщо ж пляма свіже, можна спробувати прибрати його самостійно за допомогою розчину етилового спирту і води.

Також необхідно стежити за цілісністю кия. Якщо наклейка з наконечника знялася, металева частина кия може пошкодити сукно.

У разі повного зносу сукно слід своєчасно замінити. Щоб поверхня стола служила якомога довше, вибирайте товсте сукно і легкі кулі для більярда. Не слід забувати і про таких процедурах, як протяжка і нівелювання.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ