Як навчитися грі в більярд | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Як навчитися грі в більярд

Як навчитися грі в більярд

Уміння грати в більярд - це не просто знання його правил гри, а тонке і трудомістке мистецтво. Щоб навчиться грі в більярд, в першу чергу, необхідно незвичайне терпіння. Саме терпіння пронесе вас через довгі і довгі години тренувань, прикрі невдачі і короткочасні успіхи. Ви повинні усвідомлювати, що вам буде потрібно досить багато часу, яке ви будете проводити за грою, відточуючи свою техніку і роблячи кожен раз все нові і нові маленькі відкриття.

В першу чергу, ваша мета - поставити правильний удар. На жаль, багато гравців роблять помилку вже на цьому етапі, і, як наслідок, не можуть освоїти подальші ази більярду . Різного роду самовчителі допоможуть вам освоїти теорію, але таку тонку річ, як правильний удар, ви можете освоїти тільки спостерігаючи за більш досвідченими гравцями, а також прислухаючись до їхніх порад і зауважень.

Поставивши правильний удар, ви навчитеся точно його розраховувати, будете «відчувати» гру. Згодом ви освоїте безліч прийомів і усвідомлюєте велику кількість неочевидних нюансів. Накопичуючи досвід, ви, в кінцевому підсумку, усвідомлюєте, що все, що відбувається на столі знаходиться під вашим контролем.

Щоб навчиться грі в більярд, пам'ятаєте, що перші невдачі не повинні зламати вашу волю і впевненість у власних силах. Перш ніж навчиться вигравати, ви повинні навчитися приймати поразку.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART