Догляд за більярдним києм | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Догляд за більярдним києм

Догляд за більярдним києм

Більярдний кий - інструмент, що вимагає ретельного догляду, пильної уваги і строго певних умов зберігання.

Зберігати кий краще в строго вертикальному або горизонтальному положенні - на спеціальних підвісах, поличках або шафках. Кий не витримує різких коливань температури і вологості, а тому повинен зберігається при температурі 23-28® і вологістю не перевищує 75%. Не допускайте попадання прямих променів сонця і протягів. Розбірної кий зберігайте тільки в зібраному стані. Періодично, але не зловживаючи, використовуйте спеціальні засоби для догляду за києм, які можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Транспортувати кий для більярду можна тільки в спеціальних жорстких вологонепроникних чохлах - кофрах, або загорнувши в м'яку матерію. Про перепадах температури і вологості не слід забувати і при транспортуванні.

Під час гри намагайтеся повністю виключити будь-які неприродні для більярду удари і навантаження на кий - не бийте його об борт столу, не впирається його з силою в підлогу, і т.д. Пильно спостерігайте за наклейкою, вчасно обрізаючи, підточуючи або замінюючи її повністю. Ні в якому разі не притулятися більярдний кий до вертикальних поверхнях - від напруги він безповоротно деформується.

Після гри, протріть кий злегка зволоженим вафельним рушником або спеціальним засобом для догляду за києм .

Пильно піклуйтеся про вашому більярдному кие, і він не підведе вас ще багато років.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART