Тестування більярдного кия | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Тестування більярдного кия

Тестування більярдного кия

Як знайти відмінності між поганим і дійсно хорошим києм для більярду ? Зробити це можна, використовуючи досить простий спосіб. Потрібно в центрі ігрового поля більярдного столу розмістити цільової куля. Тепер береться той кий, який ви маєте намір протестувати, і виконується стандартний прямий удар.

Потрібно контролювати силу удару так, щоб цільової куля після удару в кишеню ледь скотився. Тут варто звертати увагу на загальні відчуття і звук, який лунає під час удару. Після цього кулі повертаємо на стіл і повторно виконуємо прямий удар, але вже breaking shot (як при розбиванні піраміди). При цьому також помічаємо, як звук від удару, так власні відчуття.

До яких висновків може привести цей тест? Якісний кий, який ви тестируете, повинен і звучати і відчуватися однаково в ході кожного удару. Якщо кий вібрує при більш сі льоном ударі, то це поганий знак. А якщо кий для більярду видає дзвінкий звук при більш сильному ударі (або звук в принципі відрізняється під час кожного з ударів), то велика ймовірність того, що цей кий має тріщину.

У чому причина різних відчуттів під час ударів? Такі різні відчуття є доказом того, що кий, що проходить тестування, поглинає частину енергії удару, а це не правильно. Якісний кий для більярду практично всю енергію удару повинен передавати кулі, а не поглинати (навіть частково).

Вкрай важливим є для хорошого більярдного кия правильний баланс. Якщо нижня частина кия легше, ніж верхня, то такий дисбаланс вимагає корекції (за рахунок обважнення нижньої частини).

Для визначення вартості більярдного кия важливим моментом є кількість наконечників, а також наявність інкрустації (мозаїки). На наконечники наклейки повинні бути ретельно підігнані і бути непомітні при огляді вироби неозброєним оком. Кий з округленим наконечником видає не доброчесної виробника, який економив час на його виготовленні. Якісні наконечники повинні бути глибокими, зроблені з твердих порід дерева і справлятися з такими завданнями, як зниження вібрації і стабілізація основної частини кия.

При огляді наконечника звертайте увагу на такі нюанси:

  • Чи достатньо гладко його підігнали навколо основної частини кия;
  • Гладко чи ні розташована обгортка;
  • Як виконана мозаїка (повинна бути збалансована і симетрична);
  • Розмір кілець (повинен бути однаковим) і їх розташування.

При огляді нижньої частини кия звертайте увагу на такі нюанси:

  • Якість лакування рукояті;
  • Чи достатньо товста рукоять.

За допомогою порад, які ми представили вище, ви зможете самостійно протестувати і вибрати для себе дійсно якісний більярдний кий.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ