Про більярдне сукно | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Про більярдне сукно

Хороша гра вплетена в сукно

Simonis

Більярдне сукно Simonis — це офіційно визнане сукно Всесвітнього Турніру по Професійному Більярду, Євротуру, Європейської Більярдної Федерації, Всесвітньої Більярдної Федерації по Пулу і Більярдних Турів Кэмел Про.

Історія

Сукно Сімоніс вносило значний вклад в кращі ігри кращих гравців впродовж більш ніж 200 років. З 1680 — майже століття до того, як сукно стали використовувати для покриття більярдних столів, простий ремісник по прізвищу Сімоніс з Бельгійської провінції Вервье довів переплетення якісної тканини шерсті до художньої форми. Це і стало відправним моментом розвитку індустрії сукна для більярдних столів, які задовольняють абсолютно усім вимогам гравців.
 
Зараз, технологія зробила велетенський крок вперед і процес створення кращого у світі сукна виглядає так: все розпочинається з того, що з самої-самої прекрасної необробленної шерсті, висококваліфіковані робітники вручну вичісують і видаляють навіть найкоротші волокна, а довгі скручують разом і вплітають в саму пряжу. Ця технологія є сьогоденням знаком якості, фірмовим стилем Simonis. За якістю вона є досі неперевершеною в усій тканинооброблюючій промисловості. Сукно, виготовлене у такий спосіб, стає міцним і в той же час абсолютно гладким. Фінальний процес обробки залишає поверхню без єдиної ворсинки.

Звичайне вовняне сукно для більярда прядуть з пряжі, виготовленої з довгих і коротких волокон, переплетених разом. Так виходить сукно з простою ворсистою поверхнею. Завдяки унікальній технології виготовлення, сукно Simonis — гладше і більше постійне, ніж будь-яке інше сукно у світі.

Відтоді пройшло вже 300 років, але відмітна якість вовняного сукна Simonis так і не була перевершена або навіть повторена ще ні ким. Сьогодні Simonis - найстаріша і найбільша компанія у світі, що займається виключно виробництвом високоякісного сукна для більярда. Для інших тканеобрабатывающих фабрик, більярдне сукно - тільки бічна лінія виробництва.

 

Яким має бути сукно вашого столу?

Якщо Ви — справжній фанат більярда, Ви повинні дуже добре подумати над тим, яким сукном варто покрити Ваш стіл. Не дивлячись на те, що вибір сукна для столу, є усього лише незначною долею Ваших витрат, це - абсолютно критичний момент, який колосально позначиться згодом на якості Вашої гри.

Сукно повинне легко і щільно прилягати до плити, щоб дозволити Вам грати на максимумі ваших можливостей і постійно удосконалюватися в грі. Воно повинне забезпечити досконалу і абсолютну гладкість плити, щоб дозволити кулі котитися швидко і точно в заданому Вами напрямі і забезпечити постійність швидкості Вашого удару.

 

Сукно — це те, що робить відмінність між хорошим гравцем і великим гравцем!

Чому Simonis — Ваш кращий вибір?

Те, що вигідно відрізняє Simonis від будь-якої іншої гри, - це, то, як воно впливає на якість Вашої гри. Проведіть рукою по поверхні, і Ви відчуєте, що на нім немає навіть найдрібнішого ворсу, який би міг почати линяти з часом і утворювати вм'ятини і лисини на поверхні Вашого столу.

Сукно Simonis десятиліттями забезпечує абсолютно гладку, рівну поверхню, яка дає гравцям постійність гри, точний гвинт і хороший відскік від борту при кожному ударі.

Бездоганна поверхня без щонайменшого дефекту - це те, чому Simonis лежить на столах турнірів по всьому світу... вже декілька поколінь. І чому Simonis був офіційним сукном усіх турнірів, санкціонованих Професійною Асоціацією Більярда, Європейською Федерацією Більярда, Всесвітньою Асоціацією по Грі в Пул, Більярдними Турами Кэмел Професіонал і іншими.

Оскільки це сукно тчуть з суперміцної камвольної пряжі, Simonis можна використати в 2-3 рази довше, ніж будь-яке інше сукно, оскільки воно легко чинить опір зносу від звичайної гри. Сукно Simonis не має ворсу і тому абсолютно не страждає від первинних причин зносу до тканини: кругляків, вм'ятин і лисин. Гладкість забезпечує його досконалу поверхню. Із-за високого вмісту шерсті, Simonis з камвольної шерсті чинить опір опікам від ударів набагато краще, ніж будь-яке інше сукно.

Оскільки це сукно тчуть з суперміцної камвольної пряжі, Simonis можна використати в 2-3 рази довше, ніж будь-яке інше сукно, оскільки воно легко чинить опір зносу від звичайної гри. Сукно Simonis не має ворсу і тому абсолютно не страждає від первинних причин зносу до тканини: кругляків, вм'ятин і лисин. Гладкість забезпечує його досконалу поверхню. Із-за високого вмісту шерсті, Simonis з камвольної шерсті чинить опір опікам від ударів набагато краще, ніж будь-яке інше сукно.

Тому, Ви не лише насолоджуєтеся кращими іграми вашого життя, але і отримуєте істинне задоволення від економічної вигоди, що є однаково цінним. Simonis з камвольної шерсті, з її чудовою якістю переплетення і однорідною структурою, гарантує міцність і колосальну зносостійкість. Воно не потребує заміни так часто, як сукно, виготовлене з інших, менш якісних матеріалів.


звичайна пряжа камвольна пряжа
звичайна пряжа сукна для більярда камвольна пряжа сукна для більярда

На Simonis, було виграно в десятки разів більше турнірів, ніж на будь-якому іншому сукні за всю історію більярда. Суперміцність і довговічність Simonis дорівнює якості вашої гри.

Момент істини

І ось, після того, як ваш стіл встановлений і сукно постелене, настає момент істини. Це - тільки Ви, куля, і Simonis. Чи граєте Ви просто заради гри, чи граєте Ви заради перемоги або заради винагороди...

Чи витрачаєте Ви $500, $5000 або $50 000 на стіл, завжди вибирайте краще покриття для Вашого столу. Вибирайте Simonis, виготовлене з камвольної шерсті.

Досвідчені гравці вибирають сукно Simonis, тому що воно:

  • Робить жорсткі удари легшими;
  • Робить кожного хорошого гравця ще краще;
  • І нарешті, тому що це №1 у всьому світі!


760— Стандартна професійна композиція

  • Поєднання нейлону (30%) і високоякісної камвольної шерсті (70%);
  • Камвольна шерсть, що вичесала, гарантує міцність і зносостійкість;
  • Спеціальна технологія плетіння пряжі гарантує постійність Вашої гри і швидкість удару;
  • Абсолютно рівна поверхня захищає сукно від кругляків і вм'ятин;
  • Ширина 195 і 198;
  • Кольори: яскраво-синій і жовто-зелений;
  • Рекомендовано для пулу і Російського більярда.
Витрата сукна для покриття більярдних столів
Розміри столу
(фути)
Розміри столу
(метри)
Кількість сукна
(метр погонний)*
6 1,80 х 0,90 2
7 1,99 х 0,99 2,2
8 2,24 х 1,12 2,5
9 2,54 х 1,27 3
10 2,84 х 1,42 3,5
11 3,20 х 1,60 4,3
12 3,60 х 1,80 5


Корисне


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART