Особливості встановлення більярдних столів | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Особливості встановлення більярдних столів

Що треба знати, перш ніж вирушати на пошуки більярдного столу? В першу чергу - точні розміри приміщення, де Ви плануєте його поставити. Відомостей про площу кімнати недостатньо, важливі пропорції. Радимо наново виміряти протяжність стін в приміщенні і відповідно до цих цифр вибирати модель відповідного розміру.

Звичайно, в "хрущовці" повноцінний більярдну не влаштуєш. А ось більшість сучасних будинків з просторими кімнатами або вільним плануванням цілком для цієї мети підходять. Які ж розміри повинно мати приміщення?

Щоб гравці могли вільно пересуватися навколо столу з києм в руках і виконувати удари від борту, відстань від краю столу до стіни, згідно із загальноприйнятими правилами, повинні складати 1,5-2 м. Виробники і продавці більярдного устаткування використовують різні методики розрахунку розмірів приміщення, необхідних для установки столів тієї або іншої величини. (Точні цифри Ви дізнаєтеся у консультантів.)

Не занурюючись в подробиці, відмітимо, що, якщо Ви хочете купити невелику любительську модель, більярдна повинен мати розмір не менше 5,7х4, 5 м. Для великого професійного столу знадобиться ще просторіше приміщення - 30-40 м2. Висота стелі майбутнього більярдни теж дуже важлива, адже над столом зазвичай підвішуються світильники, та і вертикальні удари києм по кулі виконуються не так вже рідко.

Іншими словами, висота приміщення, за твердженням продавців, повинна складати не менше 2,5 м. А в класичній книзі В.И.Гофмейстера "Більярдний спорт", що уперше вийшла в 1947 році, рекомендується влаштовувати більярдну в приміщенні із стелею не нижче 4 м.

Більярдний стіл, особливо великий, — це дуже важка конструкція. Чи треба яким-небудь чином зміцнювати підлогу в приміщенні, де він знаходитиметься? Ні, якщо ви живете у будівлі сучасної будови. Проблеми можуть виникнути лише у власників квартир у будинках з дерев'яними перекриттями. В цьому випадку радимо звернутися в РЭУ або ДЭЗ і дізнатися, на яке навантаження (у кілограмах на квадратний метр) розрахована пола.

А чи можна поставити більярд на дачі? В принципі так. І не лише в приміщенні, але і на вулиці. Для гри на відкритому повітрі треба виділити просторий рівний майданчик і влаштувати над ним навіс.

Але врахуйте, більярдний стіл — предмет вередливий, що погано переносить перепади температури і вологості, а також протяги. Усі ці зовнішні чинники здатні привести до його деформації, втрати ігрових властивостей. Значить, щоб забезпечити збереження і довговічність столу (а він може прослужити Вам декілька десятків років), краще раз і назавжди поставити його в опалюваному приміщенні з хорошим мікрокліматом.Корисне


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART