Чому варто купити більярд | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Чому варто купити більярд

"Середня людина живе до 70 років, і його життя складається з 613 тисяч годин. Це дуже довгий час, щоб не розважатися".

Є безліч причин, чому більярд підходить практично всім. Гра на більярді - це гра вміння, і тому вона постійно дає можливість покращувати і підвищувати рівень своїх навичок. Однак ця гра не вимагає особливих фізичних зусиль, і, щоб брати участь в ній, Вам не потрібно бути тренованим атлетом. Молоді і старі, абсолютно всі люди можуть грати на більярді.

Правила гри на більярді прості для розуміння, а сама гра дозволяє розслабитися і розвиває творче мислення. Ви можете робити все, що завгодно, в процесі гри: їсти, пити, розмовляти, дивитися телевізор, слухати музику і багато іншого. Крім того, Ви можете грати поодинці або з друзями, вдома або в більярдному клубі. Для гри може бути пристосоване будь-яке приміщення: вітальня, хол, підвал, тепла веранда, і т.д.

Ви можете грати в будь-який час доби, в будь-який час року, і навіть коли вдома відключили електрику! Ви можете грати і в самій звичайному повсякденному одязі, і в строгому костюмі, як завгодно, але все одно кожна з зіграних Вами партій буде своїм чином унікальна.

Більярдний спорт - найбільш швидко розвивається розважальний спорт на планеті, і більярдний стіл стане кращим розважальним об'єктом у Вашому домі.

Зберіть Вашу сім'ю навколо столу.

Сучасне життя йде прискореними темпами, і тому стає все більш складно знайти час для відпочинку в колі сім'ї. Найчастіше активний спосіб життя дітей та їх батьків повністю "з'їдає" час на сімейний відпочинок. До того ж повноцінному сімейному проведення часу постійно заважають і зовнішні чинники: то на вулиці дуже холодно, то лишком жарко, то занадто дорого кудись піти, то дуже складно зіставити денний розклад кожного з членів сім'ї. Все це призводить до того, що планування сімейних заходів стає надскладним завданням!

У пошуку повноцінного часу в колі сім'ї люди намагаються вивільняти свого часу, так само як і простір в своєму будинку для сімейних розваг. Для цього пристосовуються підвали, кімнати, веранди, а при будівництві нових будинків створюються спеціальні зали, є місцем соціального спілкування, а також ігрові кімнати. Кращим об'єктом, яким Ви зможете заповнити простір, що звільнився, є саме більярдний стіл. При правильному введенні в гру на більярді вона стане улюбленим заняттям Ваших дітей.

Нова ігрова кімната.

Історично домашній більярдний стіл завжди був символом багатства, вишуканості смаку і соціального статусу. Навіть зараз найбільш вражаючі ігрові кімнати проектуються з урахуванням достатнього місця для престижного більярдного столу. Існують столи для будь-якого дизайну інтер'єру, для будь-якого розміру кімнати, для будь-якого смаку і для будь-якого достатку. Більярдний стіл стане не тільки центром інтересів Вашої родини, це буде кращий предмет меблів у Вашому домі.Корисне


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART