Аксесуари і інвентар | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Аксесуари і інвентар

Окрім столу, для гри у більярд потрібні різноманітні аксесуари. Найважливіші з них - киї і кулі. Ще згодяться трикутник для початкового розставляння куль; полиця для них і киевница - підставка для київ. Зазвичай усі аксесуари продаються окремо, але деякі моделі столів комплектують стандартним набором для гри.

Ринок київ настільки різноманітний, що гідний окремого огляду, тому ми обмежимося лише найважливішими відомостями. У російський більярд, пул і снукер грають різними киями. Киї для піраміди - щонайдовші (турнірний стандарт - не менше 150 см). У пул грають киями завдовжки 140-145 см, в снукер 91-145 см Киї бувають цілісними і складеними (з двох частин або більше), виготовляються зі всіляких порід деревини, у тому числі екзотичних. Відповідно ціни абсолютно різні.

Кулі для різних видів ігор теж потрібні різні. Вони продаються комплектами. Набор для російського більярда складається з п'ятнадцяти куль однакового кольору і одного додаткового битка, що відрізняється від них забарвленням. Комплект для гри в пул утворений такою ж кількістю куль, але прицільні мають різні кольори. Шаров для снукера в наборі 22, з них 15 червоних і 7 інших кольорів. Для гри в карамболь потрібний комплект, що складається всього з трьох куль.

Кулі виготовляються з різних матеріалів: полімерів, у тому числі полиэстра, або фенолоальдегидных смол. Останні проходять термообробку, після чого придбавають достатню пружність. Найкращими вважаються кулі з фенолоальдегидов (виробник - ARAMITH, Бельгія). Вони мають велику удароміцність, стійкість до подряпин і опіків (адже при сильному ударі температура в місці тертя кулі і сукна може досягати 250С!). До того ж від якості куль залежить і довговічність сукна.

У "джентльменський набір" бильярдиста входять ще аксесуари для кия (наклейки, насадки і ін.), машинки, мазик, рукавичка, крейда і деякі інші дивовижні дрібниці. Для устаткування більярдною Вам знадобляться спеціальні світильники, киевницы, полиці для куль, а можливо, і спеціальні високі стільці, що дозволяють тим, що сидять спостерігати за грою. Деякі домашні моделі можна укомплектувати знімними стільницями, за допомогою яких більярдний стіл перетворюється на обідній.

Також треба відмітити, що поверхня ігрового поля має бути рівномірно освітлена. Тому на додаток до столу необхідно придбати спеціальні світильники.  
 Корисне


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART