Зберігання та догляд за києм | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Зберігання та догляд за києм

ЗБЕРІГАННЯ ТА КОРИСТУВАННЯ києм

Зберігання кия

Коли Ви не користуєтеся києм, помістіть його в захисний футляр. Оберігайте кий від шкідливого впливу навколишнього середовища: жари і холоду, вологості і сухості. Не тримайте кий в автомобілі - від цього може "повісті" навіть дорогі киї. Кращий спосіб зберігання неразборного кия - це тримати його в підвішеному стані за допомогою спеціальних підвіс, для розбірного - зберігати його в спеціальному кейсі або футлярі.


Догляд за києм


Ваш кий, ймовірно, в процесі нормальної гри отримає зарубки і подряпини. Рекомендується використовувати різні засоби для підтримки і догляду за дорогим києм. За шафта дешевших киев можна (але рідко!) Пройтися дрібною шкіркою.

Перед грою і вчасно неї для полірування кия можна користуватися спеціальною муфтою - це недороге і довговічне пристосування є обов'язковим атрибутом для гравця будь-якого рівня. Неабразивні м'яка чистяча поверхня усередині муфти забезпечує не тільки очищення шафта від забруднень, але і полірує його, покращуючи ковзання і усуваючи дрібні подряпини. Тільки не треба забувати, що час від часу саму муфту теж потрібно чистити!


Розбій піраміди


Якщо вам доріг ваш кий - не використовуйте його для розбою піраміди.

Краще придбайте для цих цілей дешеву, але практичну і надійні модель кия, а ще краще - спеціальні киї, призначені для розбою і / або "перескоку" (т.зв. Jump / Break). Якщо ви - початківець гравець, то для розбиття піраміди вам цілком підійде звичайний клубний Колодний кий.


Як ставити кий


Уникайте притуляти кий до стіни або стійки бару. Будь-який вид бічного тиску - наприклад, якщо притулений до стіни кий зісковзне вниз на підлогу, - може привести до поломки. І якщо вже зовсім необхідно притулити кий, ставте його якомога ближче до стіни або стійки. Ще краще, покладіть Ваш кий на більярдний стіл перед трикутником. Це не тільки дозволить Вам доглядати за києм, але також утримає Вашого противника від розбивання піраміди, поки Ви ще не готові.

І наостанок - не давайте свій кий нікому. Ніхто не подбає про Ваше кі, так як Ви!Корисне


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART